Yıllardır pimapen tamir hizmeti veren firmamız en kaliteli ve en sağlam pimapen tamiri hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Pimapen tamiri; ev, işyeri, okul, hastane, devlet daireleri ve herhangi bir firma hangisi olursa olsun firmamız ile iletişime geçerek pimapen tamiri yaptırabilir. Firmamız 7/24 haftanın her günü kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız çalışanları pimapen tamiri hakkında işini bilen, tecrübeli, uzman, pratik ve anında doğru kararlar alabilen kişiler çalışmaktadır. Firmamızın pimapen tamiri hizmetlerinde çok başarılı işler yapmaktadır. Firmamız da yaptırmış olsanız da olmasanız da PVC sistemlerinin tamirlerini yapmaktayız. Önemli olan sizlerin memnuniyeti olmaktadır. Firmamız sizlerin memnuniyetleri üzerine çalışmalarına hiç ara vermeden devam etmektedir.Pimapen Tamir

Pimapen Tamiri Yapılırken Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir?

Firmamız da pimapen tamiri en kaliteli ve en sağlam şekilde yapılmaktadır. Pimapen tamiri yapılırken bazı hususlara çok dikkat etmek gerekir. Her zaman PVC sistemleri arızalanabilir yada montajı yapıldıktan sonra bir problem çıkabilir. Bunların giderilmesi için firmamız ile iletişime geçerek yada  firmamızı ziyaret ederek detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Pimapen tamiri yapılırken dikkat edilecek hususlar;  kırılan veya bozulan PVC sistemlerinin neden bozulduğunun incelenmesi , PVC sisteminde ki arıza tespiti ve PVC sisteminde oluşan bütün sorunlar iyice incelenip detaylı bir bilgi verilip o şekilde yapılması gerekir.

Pimapen Tamir Çeşitleri

Firmamız da her zaman hangi türden arıza olursa olsun pimapen tamiri hizmetlerini çok kaliteli bir şekilde verilmektedir. Her zaman deneyimli, tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile sizlere hizmet vermekten onur duymaktadır. Herhangi bir sıkıntı olursa dahi firmamız ile iletişime geçerek sorunun gitmesi için yardım alabilirsiniz. Pimapen tamiri hizmetlerimiz;

  • Kol değişimi,
  • Menteşe değişimi,
  • Pencere ayarları,
  • Kapı ayarları,
  • Çift açılım ayarları,
  • Kilit değişimi
  • Hırsız kilidi takılması ve komple pencere izolasyonu yapılmaktadır.

Pimapen tamir ekibimiz; alanında uzmanlaşmış, eğitim almış bir kadro ile hizmet vermektedir. Her türlü pimapen tamiri ve PVC tamir işlerinizde firmamızı arayarak detaylar hakkında bilgiler alabilir ve öğrenebilirsiniz. Şunu unutmamanızı temenni ederiz ki maddi kazançtan çok güveninize talibiz.