Pimapen MontajUzun yıllardır pimapen montajı yapan firmamız her zaman en kaliteli ve en güvenli hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Pimapen montajı denildiği zaman en iyi ve kaliteli montajı yapmakta olan firmamız her zaman 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Pimapen bizim işimiz olmaktadır. Firmamız da son teknolojiye ait bütün aletler ile hizmet vermekteyiz. Pimapen montajı özen ve dikkat isteyen bir iş olmaktadır.

Pimapen Montajı Nasıl Yapılır?

Pimapen montajı nasıl yapılır? sorusuna firmamız çalışanları tarafından çok kaliteli bir hizmet ile gerçekleştirmekteyiz. Bazı uygulamalar sonucunda montajlama işlemi tamamlanmaktadır. Bu uygulamalar sırası ile;

1-PVC Pencere Montajı Yapma

Montajı hazırlanmış pencere kasaları yerlerine sabitlenmeden önce hataları varsa görmek için yelerine yerleştirilerek önden bir prova yapılır. Eğer hata varsa düzeltmeler yapılır. eğer bir hata yoksa şekil yardımı ile pencere kasaları montaj konumuna getirilir. Kasa sabitlenir. Montaj yapılacak pencere kasası sabitlenir. Dübel, özel vida ve kenet montajı ile uygun malzemeler ile montajı yapılır. kasa kenarlarında boşluklar var ise doldurma işlemi yapılır. Bu doldurma işleminde gerekli hangi malzemeler kullanılacak ise onlar hazırlanıp konulur.

En son artık pervazlar takılır. Plastik doğramalar da pervazlar kasalara önceden takılır. Eğer herhangi bir sorun olursa pervazlar yerinde montaj yapılır.

2-Kanatları Takma

Sağlamlaştırılmış kasaya rahatlıkla kanatları takarız. Kanatları menteşelere yerleştirerek menteşe çivisini monteleriz. Eğer bir problem varsa ona bakar kanadın rahat açılmasını sağlar ve montajı tamamlarız.

3-Kapı PVC Takma

Kapıları takmadan önce yine kontrolleri yapılır varsa bir sorun o giderilir. Eğer yoksa direk kapılar kasalara oturtularak kapıların montajları sağlanır. Kapı kasasındaki boşluklar doldurulur ve kapı montajı da tamamlanır. En son bütün PVC’ler kontrol edilir ve ev yada işyeri sahibine teslim edilerek montajlama işlemi biter.

Pimapen Montaj Fiyatları

Her zaman firmamız da montaj fiyatları yeni takılan bir PVC sistemi ise zaten PVC sistemi içinde alınmıştır. Eğer yeni olmayan PVC sistemi ise yani arıza giderilmesi ve başka bir montaj ise yapılan işlemin özelliğine göre fiyatlandırma yapılır. Her zaman firmamız ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.