White Corner AVM Pimapen

White Corner AVM semtinde 20 senedir profesyonel pimapen tamiri,servisi ve satış hizmetleri sunuyoruz.

White Corner AVM veya PVC pencere almak istiyorsunuz teklif almak istiyorsanız doğru yerdesiniz, 30 dkda ev veya ofisinize ücretsiz gelip pimapen tamiri ve servisi sunuyoruz ayrıca kredi kartına satışta yapabiliyoruz hemen ulaşın yardımcı olalım!

PVC Nedir ? Günlük yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası hiç tartışmasız polimerdir. PVC (Poli Vinil Klorür), çok büyük olan bu polimer çeşitleri arasında en önemlisidir ve modern bir sentetik (yapay) malzemedir. İki doğal bir kaynak olan Petrol ve tuz’dan üretilen PVC, ticari piyasada ilk olarak hızla gelişen plastiklerden biriydi.

Günümüzde PVC, çocuk oyuncaklarından, su toplama ve dağıtma borularına, şişe ve torba yapımına, çeşitli spor malzemelere, otomobil döşemelerine ve silecek sistemlerine, pencere profillerine, pillere, elektrik izolasyon maddelerine, kablolara, kredi kartlarına, yiyecek kaplarına, kan torbası, serum tüpü, ameliyat eldiveni ve kalp kateteri gibi tıbbi malzemelere modern yaşamımızda en başından son anına kadar bir çok değişik uygulamalarla çok fazlasıyla geniş kullanıma sahiptir.Hal böyle olunca heryerde PVC Pencere Tamircisi bulmak artık gerçekten çok kolaylaştı.

Bunlara ek olarak tekil çalışan firmalar dışında kurumsal çalışan PVC tamir servisleri bulunmaktadır. Sizler için PVC Pencere Tamiri’nden tutun PVC Montaj , PVC Pencere Kapı Bakım gibi bir çok servisi sizler için sağlanabilir.

Pimapen PVC tamiri ise en az montaj ve temizliği kadar kolay olmakla beraber gayet pratiktir. PVC’nin günlük yaşantımızın her alanında ve pencere profillerinde ilk olarak tercih edilerek kullanılmasının en büyük sebepleri şu temel özelliklere dayanmaktadır :

Dayanıklılık ve ağırlığı çok hafif pencere profil ve kapı üretiminde birincil malzeme olarak kullanılan ahşap ve alüminyum malzemelerle kıyaslandığında PVC malzeme daha dayanıklı ve işlevseldir.

PVC’nin aşınma dayanıklılığı, hafifliği, iyi mekanik sağlamlığı, tokluğu bina ve konstrüksiyon uygulamalarında onun kullanımında çok önemli teknik avantajlardır.

Avrupa ülkelerinde pvc profil 3 ayrı standartta tanımlanmıştır ;

A sınıfı profil genişliği min. 58 mm, en az 3 odacıklı ve et kalınlığı min. 2.8 mm’dir.

B sınıfında ise aynı ölçüler geçerli olmakla birlikte et kalınlığı min. 2.5 mm’dir.

C sınıfında ise belirli bir değer yoktur. Ülkemizde A ve B sınıfı pvc profil standardı kabul edilmiştir.

Üstün Yaltım Teknolojisi ile ;

Çift cam kullanıldığı takdirde PVC Pencereler ısı ve ses yalıtımında üstün performans sergiler.

Yanmaya Dirençli

Sadece yoğun ateş altında yanabilen PVC malzemeleri kendisini söndürecek özelliktedir.

Kolay Bakım İmkanı

Sabunlu veya deterjanlı su ile kolaylıkla temizlenebilen plastik pencerelerin bakım imkanı çok kolaydır.

Mobil Pimapenci

Çevre Dostu

Plastik pencere malzemelerinin tamamı geri dönüşüme uygun malzemelerden üretildiği için doğa dostudur.

Canlı Renklerin Uyumu

Canlı renkler sayesinde zamanla dış ve iç etkenler sebebiyle deformasyonlara karşı solmayan ve kendi renklerini hep ilk günki gibi koruyacak şekilde üretilir.

White Corner AVM Pimapen Fiyatları

Bu kadar özelliğe sahip , çevre dostu ve ekonomik olan Pimapen fiyatları sizlerin bütçesine göre ayarlamaktayız. Pimapen Fiyatları montaj yapılacak yere , işin büyüklüğüne ve malzemenin kalitesine göre değişiklik göstermektedir.White Corner AVM PVC Pimapen tamiri ve servisi 100-1000 TL arasında bir fiyat aralığı vardır.

Adres : White Corner AVM ,İstanbul